bramy i ogrodzenia

Wykonujemy bramy i ogrodzenia znajdujące zastosowanie w ogrodzeniach posesji, domków wolnostojących, osiedli mieszkaniowych, terenów sportowo-rekreacyjnych, przemysłowych, obiektów wymagające wysokich ogrodzeń do 3 m (z wykosem lub drutem kolczastym). Realizujemy również zlecenia na tymczasowe wygrodzenia placów budów magazynów.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą:

1. Bramy garażowe

Dom jest odzwierciedleniem indywidualności i gustu właściciela. Wśród wielu elementów , które składają się na obraz domu są drzwi garażowe. Muszą być mocne, trwałe i stabilne - często dom budujemy raz w życiu. Śpośród bram oferowanych przez Nas pomożemy Państwu wybrać tą która najlepiej wkomponuje się w projekt domu, zapewni funkcjonalność i bezpieczeństwo:

Ponadto w naszej ofercie znajdziecie Państwo tradycyjne bramy skrzydłowe.

2. Bramy garażowe przemysłowe

W naszej ofercie znajdą Państwo również bramy uchylne do góry, bramy suwane oraz skrzydłowe.

3. Bramy ogrodzeniowe

Oferujemy Państwu bramy wjazdowe przesuwne i uchylne według wskazanych przez Państwa wymiarów z wypełnieniem dostosowanym do zabudowy oraz Państwa wymagań. Można również wykonać sam szkielet bramy do wypełnienia przez Państwa, np. sztachetami drewnianymi. Brama może zostać pomalowana na dowolny kolor wg palety RAL farbami chloro-kauczukowymi, a także na Państwa życzenie ocynkowana i dodatkowo pomalowana farbami proszkowymi. Dodając do tego automatykę tworzymy ofertę spełniającą Państwa oczekiwania. Poza rozwiązaniami opisanymi poniżej znajdą Państwo u nas także bramy przesuwne na rolkach oraz bramy przesuwne jedno i dwu skrzydłowe.

4. Kraty rolowane

Zasada działania krat rolowanych jest identyczna jak w bramach rolowanych, z tą różnicą że pancerz wykonywany jest w formie kratownicy z rur ze stali szlachetnej lub aluminium. Kraty przeznaczone są przede wszystkim do budynków handlowych, usługowych, przemysłowych i parkingów. Służą do zamykania i oddzielania witryn sklepowych, pasaży handlowych, wejść, otworów i wnęk fasadowych oraz wjazdów do posesji lub do garaży piętrowych i podziemnych oraz magazynów. Nieocenione są tam, gdzie nie powinna zostać zakłócona klimatyzacja i zapewniona nieograniczona widoczność. Ze względu na formę wykonania rozróżniamy kraty ortogonalne (oczko prostokątne) lub oktogonalne (oczko owalne).

5. Systemy ogrodzeniowe

Systemy ogrodzeniowe - wykonane z mogą być z profili stalowych oraz paneli ogrodzeniowych. Różnorodność kształtowników i wypełnień pozwala na indywidualne dostosowanie ogrodzenia do architektury otoczenia. Poszczególne elementy systemu ogrodzeniowego (przęsło, furtka, brama, słupki) dostępne są w wersji ocynkowanej ogniowo lub lakierowanej z możliwością uzyskania dowolnego koloru z palety RAL. Stosowane są zarówno na posesjach, domkach wolnostojących, osiedlach mieszkaniowych, terenach sportowo-rekreacyjnych, przemysłowych, obiektach wymagających wysokich ogrodzeń - do 3 metrów (z wykosem lub drutem kolczastym), do tymczasowego wygrodzenia placów budów, magazynów.

6. Parkingi i szlabany

Urządzenia, które proponujemy są w stanie obsłużyć parkingi:

Terminale wjazdowo-wyjazdowe - służą do rozróżniania i identyfikacji osób wjeżdżających na parkingi lub tereny o ograniczonym dostępie. Ich zastosowanie zwiększa bezpieczeństwo i usprawnia komunikację.

Dzięki różnorodności instalowanych urządzeń terminal może być wyposażony w domofon lub video domofon oraz w czytnik kart dystansowych.

Szlabany - są rozwiązaniem pozwalającym znacznie skrócić czas otwarcia wjazdu na strzeżony teren. W ofercie naszej firmy znajdują się rozwiązania dostosowane do każdych potrzeb. Dysponujemy barierkami o ramionach długości od 2m do nawet 12m. Pozwala to dobrać szlaban do praktycznie każdej szerokości wjazdu. W przypadku ograniczonego miejsca, u góry nad wjazdem, możliwe jest zastosowanie barierki z ramieniem łamanym.


7. Drzwi i bramy przeciwpożarowe

W naszej ofercie znajdą Państwo również bramy przeciwpożarowe przesuwne i rolowane oraz drzwi przeciwpożarowe. Odnośnie tej części oferty prosimy kontaktować się telefonicznie. Niebawem informacje o niej zostaną uzupełnione również na naszej stronie WWW.